BASAKI i BRANSONY na Krajowych Dniach Pola 2022

W dniach 11-13 czerwca można było zapoznać się z ciągnikami BASAK i Branson na stoisku "Maszyny Rolnicze Kucharscy" ze Strzegowa podczas III Krajowych Dniach Pola 2022.

Organizowane przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego wydarzenie, ma głównie służyć upowszechnieniu innowacji w produkcji roślinnej. Poza polami doświadczalnymi na terenie MODR Oddział Poświętne w Płońsku można też było obejrzeć szeroką gamę ciągników i maszyn rolniczych. Na stoisku firmy "Maszyny Rolnicze Kucharscy", odwiedzający mogli zobaczyć ciągniki z naszej oferty marek takich jak BASAK czy BRANSON.

Zależnie od tego, czy klient poszukuje prostego, mechanicznego ciągnika bez DPF i AdBlue jak obecny na wydarzeniu BASAK 2110 (silnik PERKINS 110 KM, skrzynia przekładniowa CARRARO 24x24) czy też ciągników pod dofinansowania z PROW w stylu również obecnego na imprezie ciągnika Branson 5025C (silnik BRANSON 48 KM STAGE V, skrzynia przekładniowa 12x12) na stoisku naszego dealera każdy znalazł coś dla siebie. Pozdrawiamy wszystkich obecnych na Krajowych Dniach Pola a szczególnie odwiedzających stoisko Państwa Kucharskich. Widzimy się już niebawem na Targach w Szepietowie.

#Basak #Branson #SuperTraktor

BASAKI i BRANSONY na Krajowych Dniach Pola 2022