Supertraktor

O nas - specjalizacja

Devisioner to Polska firma obecna na rynku od 2013 roku z siedzibą w Warszawie. Jako importer kierujemy swoją ofertę do użytkowników poprzez SuperTraktor.pl

W sieci sprzedaży SuperTraktor.pl znajdziecie ciągniki BASAK, których jesteśmy wyłączonym importerem od 2019 roku, jak i marki takie jak: TYM/BRANSON czy URSUS. Specjalizujemy się w sprzedaży i obsłudze ciągników od 35 do 135 KM, ładowarek teleskopowych, pras zwijających, przyczep i innych maszyn rolniczych.

Oprócz oferty sprzedażowej oferujemy również cały wachlarz usług związanych z diagnostyką i serwisowaniem ciągników oraz dystrybucją części zamiennych w sprzedaży bezpośredniej i wysyłkowej. Nasza kompleksowa obsługa klienta obejmuje również wsparcie przy finansowaniu oraz transporcie. Posiadamy 6 własnych punktów sprzedaży na terenie Polski. Na zachodzie kraju jest to Koszalin i Żerniki k. Obornik. Na wschodzie Bielsk Podlaski, Dobre Miasto, Łomża i Kielce. Dodatkowo sieć sprzedaży rozbudowana jest o 12 placówek dealerskich. Nasi przedstawiciele handlowi działają na terenie całego kraju.

best