Mamy prasy zwijające URSUS Z543 - Tylko u nas!

Z myślą o naszych klientach i naprzeciw trudnościom z dostępnością pras na rynku zapraszamy po niezawodne prasy łańcuchowe URSUS Z-543. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie https://www.supertraktor.pl/produkt/prasa-zwijajaca-ursus-z-543a, a a nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę podając pierwszy możliwy termin dostawy prasy.

Prasa URSUS Z543 kompatybilna zarówno z ciągnikami Ursus, jak i maszynami konkurencji. To maszyna, która charakteryzuje się wysoką wydajnością i stopniem zgniotu. Prasa może służyć do zbiorów podsuszonej zielonki o wilgotności od 40 do 60% z przeznaczeniem na sianokiszonkę, jak i materiałów słomiastych o wilgotności do 25%.

Dla Twojej wygody prasa została standardowo wyposażona w mechanizm obwiązywania siatką beli materiału. Bezpieczeństwo i komfort podwyższa możliwość opcjonalnego zastosowania w prasie sygnalizacji akustyczno-świetlnej wypełnienia komory i mechanizmu obwiązywania sznurkiem. Z dodatkowych opcji warto zwrócić także uwagę na układ centralnego smarowania łańcuchów. Prasa jest w pełni przystosowana do poruszania się po drogach publicznych. Dzięki prostej i sprawdzonej konstrukcji, nasze produkty gwarantują Ci bezawaryjną pracę w najcięższych warunkach.

Mamy prasy zwijające URSUS Z543 - Tylko u nas! Mamy prasy zwijające URSUS Z543 - Tylko u nas! Mamy prasy zwijające URSUS Z543 - Tylko u nas!