#SuperTraktor Basak 2090 w SUPER finansowaniu

Promocja zakończona 14.04.2023

Udało się! Mamy dla Ciebie prawdziwy hit, czyli #SuperTraktor BASAK 2090 w finansowaniu bez odsetek i prowizji. 4 x super to 4 raty po 25% w finansowaniu 0%.

#SuperTraktor #SuperCena #SuperRaty #SuperPromo

Ciągnik 92-konny bez DPF i AdBlue wyposażony w jednostkę napędową Perkins EUIIIA, mechaniczną skrzynię przekładniową Carraro 24x24 z synchronizowanym rewersem. Co tu dużo pisać za taką kasę to naprawdę nie lada gratka. Wygoda, prostota i niezawodność na markowych komponentach.

Cena 174900 zł, wpłacasz 43725 zł i odjeżdżasz pachnącym, nowiutkim ciągnikiem. Oczywiście możemy Ci go przywieźć na Twój plac. Żaden problem.

Ale to nie koniec bo:

  • klimatyzacja, radio
  • 1- i 2- przewodowa instalacja pneumatyczna hamulców przyczep
  • łącznik górny TUZ sterowany hydraulicznie
  • 3- sekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (6 szybkozłączy)
  • zestaw obciążników przednich i tylnych

dorzucamy w tej cenie.

Dajemy też 2 lata gwarancji, a o serwis nie masz co się bać bo mamy tak mało zgłoszeń, że serwisanci zajęli się rozklejaniem plakatów. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy sporo sztuk i mamy je od ręki. Oczywiście ilość jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń i rozpatrzonych wniosków. Naszym partnerem finansowym jest Santander Leasing S.A. Minimum formalności, uproszczone procedury i błyskawiczna decyzja!

Chcesz #SuperTraktor Basak 2090? Znajdź najbliższy salon w swojej okolicy w zakładce "SIEĆ SPRZEDAŻY" lub skontaktuj się z nami +48 604 211 278 lub kup@supertraktor.pl

#SuperTraktor #SuperPromo #SuperRaty #SuperFinansowanie #Basak #Basak2090

Basak 2090 w SUPER finansowaniu